Facebook ile giriş

10" ikili filtre 5 mikron + karbon

Üretici: Comtech
Ürün Kodu: 2-li-5m-gk
Stok Durumu: 100
Fiyatı:
53.10TL

KDV Hariç: 45.00TL
Miktar: - +
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

 

Su Filtre Özelikleri: 1. Aşama 5 Mikron Spun  su arıtma filtresi suda eriyik halde veya katı halde bulunan ve 5 mikrondan büyük maddeleri tutar.  Comtech Su arıtma cihazlarından kullanılan 5 mikron su arıtma filtresinin laboratuar testleri yapılmıştır ve bu test sonuçlarını Kalitemiz Bölümünden bulup kontrol edebilirsiniz.

Kullanım Ömrü: 1. Aşama 5 mikron filtrenin sağlıklı kullanım ömrü 6 aydır, Bu filtrenin değişim amacı 4. Aşama Membran filtrenin ömrünü uzatmak ve atık su miktarını düşürmektir.

Kalite Özellikleri: COMTECH Su arıtma cihazlarında cihazlarımızla gelen filtrelerin üzerinde Soğuk Mühür ile basılı olarak Görebileceğiniz Comfilters Yazısıdır. Marka Etiketi dışa kaplanan plastik bölümün altındadır. Gerçek 5 Mikron Testinden Geçmiştir.

 

 

Su Filtre Özelikleri:  2. Aşama  karbon Su arıtma filtresi Bu aşamada suda bulunan kötü koku tat ve kimyasal etkileri yok eden su arıtma filtresidir. Bu filtrede genel olarak şebeke surlarımızda bulunan Klor  ve benzeri  maddeleri tutar.

 

Kullanım Ömrü: Blok karbon su arıtma filtresinin sağlıklı kullanım ömrü 6 ay 10.000 LT su geçişidir Karbon filtre sudan aldığı gaz ve kokuları üzerine depoladığı için üzerinden geçecek su miktarı önemlidir attığınız suyun bile bu filtrelerden geçtiğini unutmayın.

 

Kalite Özellikleri: Blok Karbon Su arıtma filtresinde Comtech olarak tüm su arıtma filtrelerimizin etikleriniz daha sonradan etiket değişimi yapılmaması amaçlı plastik kaplamaların altındadır daha sonradan değiştirilemez.

Yorum Yap


Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: