Facebook ile giriş

Filmtech 75 GPD Membrane Filtre

Üretici: Comtech
Ürün Kodu: Filmtech-75-GPD
Stok Durumu: 100
Fiyatı:
177.00TL

KDV Hariç: 150.00TL
Miktar: - +
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

 

 

 Filtre Özelikleri: Ozmos, farklı iyon değişimlerine sahip olan ve aralarında bir yarı geçirgen zar bulunan iki çözeltinin ozmotik basınç vasıtasıyla iyon değişimlerinin eşitlenmesi olayıdır. Yarı geçirgen olan ve içerisinde 5 angström boyutunda gözenekler bulunan Membran filtre sadece suyu geçirirken bakterileri, virüsleri, organik maddeleri, askıda katı maddeleri, erimiş tuzları, nitriği, alüminyum ve arsenik gibi ağır metalleri tutar.
 
Membran Filtrenin asıl özeliklerinden birisi sistemin kalbini oluşturmasındandır. Membran su arıtma fitlersi gelişimi Uzayda Astronotların Su ihtiyaçlarını kendi idrarlarından Sağlamalarını sağlayan ( Amerikan Uzay Gelişimcileri ) NASA Su arıtma sistemidir Bu sistemin genel yayın ismi Reverse osmosis’dir Türkçe olarak Ters Ozmos Olarak bilinmektedir.
Bu Su arıtma filtresinin asıl önemi bilinen en küçük sağlığa zararlı maddeden 20 Kat daha küçük olmasıdır. Bu sayede Arsenik sudan arıtılabilir.
Kullanım Ömrü: Membran Filtre normal şartlarda 2 ila 3 yıl arasından bir ömrü bulunmaktadır  ve Membran filtreyi genel olarak inceleyelim
Membran filtresinin kullanım ömrü su kalitesi ve atık su kısıtlayıcı ile çok alakası vardır; Burada atık su kısıtlayıcısını Türkiye’deki Genel su kalitesine Baktığımızda Kullanıla bilecek Akış kısıtlayıcılar aşağıdaki gibidir. Eğer suyunuz çok kötü ise bu ömrü 1 hafta gibi bir süreye indirebilmektedir. Bu süre farkının sebebi ise Membran filtrenin asla kötü su verme gibi bir şansı yoktur tıkanır ve biter.
Su çok kireçli ise Su arıtma cihazınızda akış kısıtlayıcı 600cc olması gerekmektedir. Burada bahsedilen su banyo yaparken bile rahatsızlık veren sular temel alınmıştır. Şehir şebekelerinde genelde su kıtlığı olmadığı sürece bu kalitede su gelmez sadece artezyen suyu kullanan ev, villa, malikânelerde görülebilmektedir.
Su Orta Derece kireçli ise Su arıtma cihazınızda akış kısıtlayıcı 600cc ve 450cc olabilir.
Su kaliteniz günümüz şartlarında şebeke sularının normal olması durumunda 450cc ve 300cc Kullanılması gerekmektedir.
 
Kalite Özellikleri: Su arıtma cihazlarının Kalbi olan Membran sisteminde Her zamanki gibi gene Türkiye’de birçok sahte marka ve revize edilmiş ürünler bulunmaktadır.
Bunları ayır edebilmeniz amaçlı Size birkaç bilgi vermek istedik Filmtec su arıtma sistemlerinde Orijinal Filmtech Membranları kullanılmaktadır. Yalnız ürünlerimizin kutularının içinde bulunan membranların seri numaralarının takip etmemiz gerektiğinden dolayı Filmtech malzemesi kullanılarak Filmtec Membranlar ürettirmekteyiz bu ürünlerimizin Orijinal Filmtech den hiçbir farkı yoktur ve Filmtec Tayvan Ve Türkiye Form Mühendislik Güvencesindedir. Takip edebilmemiz için koyduğumuz ve sahte karlığın önüne geçtiğimiz bu sistemde müşterilerimiz eğer isterlerse direk Filmtech Membran da sunmaktayız Yedek parça olarak. 

Yorum Yap


Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: